Strona 1 z 1

Rzetelny stomatolog ze sprzętem w Radomiu

: 23 maja 2016, 10:07
autor: tomaszkowal
Dzień dobry, potrzebuje dobrego dentysty w Radomiu. Poprzedni dentysta jak leczył moje zęby to umieścił odłamek ułamanego wiertła w zębie. Jak można się domyślić po niedługim okresie ząb o sobie przypomniał. Z tego co czytałem w Internecie, można to wyjąć za pomocą mikroskopu. Czy ktoś orientuje się, który dentysta wykonuje tego rodzaju rzeczy w Radomiu? Nie chce usuwać zęba i wstawiać implanta w to miejsce. Każdy wie że są to ogromne koszty i o wiele większy ból i okres leczenia.

podobne tematy:

Dobry stomatolog ze sprzętem z Radomia

: 23 maja 2016, 11:02
autor: tomaszkisiel
Dzień dobry, z tego co piszesz to posiadasz duży problem. Jest jedna klinika, która posiada dobrych fachowców: http://danuta-majewska.pl/stomatolog-dentysta-radom . Możesz tam spróbować, ale nie wiem czy używają taki sprzęt. Pierwszy raz się z czymś takim spotykam, a leczyłem już wiele zębów. Posiadam także już trzy implanty i nigdy nie miałem tego rodzaju problemów jak ty. Życzę powodzenia, bo wiem co to bolące zęby. Trzymaj się.

podobne tematy:

Rzetelny dentysta ze sprzętem w Radomiu

: 23 maja 2016, 11:06
autor: adampiszczek
Witaj. To ten dentysta nie wiedział, że mu się wiertło złamało. Zostawił go w dziurze i założył plombę? Jeśli tak, to powinieneś zrobić mu sprawę w sądzie.

podobne tematy:

Sprawdzony dentysta ze sprzętem w Radomiu

: 23 maja 2016, 11:09
autor: tomaszkowal
Dzień dobry. Dokładnie jest tak jak piszesz. Dopiero u nowego stomatologa zostałem poinformowany o tym incydencie. Szkoda pisać na temat tamtego człowieka. Partacz jakich mało.

podobne tematy: