Strona 1 z 1

Czy ktoś ma pojęcie ile mogą kosztować takie lady recepcyjne do pensjonatu?

: 24 maja 2016, 12:43
autor: tomaszkowal
Cześć, znalazłem w internecie bardzo inspirujące wizualizacje lad recepcyjnych: http://jfm-furniture.pl/lady-recepcyjne i jestem ciekaw jak cenową mogą kształtować się takie cuda jak na poniższym zdjęciu Obrazek . Jestem zwolennikiem takich rozwiązań, lecz boję się iż są bardzo drogie. Nie chcę zawracać głowy firmie i się zbłaźnić. Tak, więc prośba do osób znających branże o jakieś widełki cenowe za takie lady recepcyjne.

podobne tematy:

Czy ktoś wie ile mogą kosztować takie lady recepcyjne do zajadu?

: 24 maja 2016, 13:12
autor: tomaszkisiel
Witaj, bardzo fajna strona www. Projekty tych ludzi są jeszcze okazalsze niż na fotografii podanej na forum. Jeżeli wykonują zlecenia dla tak wielkich firm to za pewne do najtańszych się nie zaliczają. Ale nie mam pojęcia dlaczego nie chcesz wysłać do nich zapytania ofertowego. Napiszesz co potrzebujesz i prosisz o ofertę cenową. Tak będzie najłatwiej. Sporo firm tak działa, dlaczego nie ty.

podobne tematy:

Czy ktoś wie za ile można kupić takie lady recepcyjne do hotelu?

: 24 maja 2016, 13:16
autor: adamniczyj
Witaj, naprawdę bardzo oryginalne są ich lady recepcyjne. Nie wiem w jaki sposób oni to przeliczają, ale jakiś czas temu na innym forum spotkałem się z takim zdaniem: należy przyjąć od czterech tyś złotych za metr lady do recepcji. To posiadasz już jakiś punkt zaczepienia.

podobne tematy: