Strona 1 z 1

Sprawdzony dekarz - ktoś zna?

: 09 maja 2016, 14:47
autor: tomaszkowal
Dzień dobry. Poszukuje sprawdzonej brygady dekarzy z okolic Opola. Czy ktoś zna dobrych fachowców. Chcę położyć blacho dachówkę w domu jednorodzinnym. Chciałbym kogoś dobrego i w miarę normalnych pieniądzach.

podobne tematy:

Sprawdzony dekarz - ktoś zna?

: 09 maja 2016, 14:58
autor: mariuszbyk
Witaj. U nas dach wykonywała ta ekipa dekarzy: http://polecamspeca.pl/dekarz/opole . Są dość tani i bardzo sumienni. U mnie w domu położyli bez problemu więźbę dachową i blacho dachówkę. Całość prac trwała mniej więcej 10 dni. Bez problemów i stresów.

podobne tematy:

Sprawdzony dekarz - ktoś zna?

: 09 maja 2016, 15:31
autor: marekwirazka
Witajcie, również podłączam się do tematu. Fachowca już posiadam. Interesuje mnie kwestia, czy lepiej wybrać blacho dachówkę. Wiele osób twierdzi, iż to lepsze rozwiązanie niż dachówka ceramiczna. Co uważacie na temat takiego rozwiązania?

podobne tematy:

Sprawdzony dekarz - ktoś zna?

: 09 maja 2016, 15:42
autor: lukaszgos
Z tym jest różnie. Dachówka ceramiczna ma swoje mocne strony i wady. Trzeba zaznaczyć, że jest o wiele cięższa od blachy i nie należy jej kłaść na terenach podmokłych. Po drugie pójdzie Ci więcej więźby, więc koszty prac dekarskich będą wyższe. A teraz plusy. Na pewno lepiej wycisza, ma lepsze właściwości termiczne. Więc jak sam widzisz, jak to wygląda. Jeśli możesz to wybierz dachówkę ceramiczną.

podobne tematy: