W jaki sposób jestem w stanie wypromować stronę na słowo kluczowe wideodomofony Warszawa?

Rozmowy kontrolowane - piszemy o wszystkim co nam do głowy przyjdzie.
marekwirazka
Posty: 11
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:28

W jaki sposób jestem w stanie wypromować stronę na słowo kluczowe wideodomofony Warszawa?

Postautor: marekwirazka » 05 lip 2016, 13:28

Witam. Mam pytanie do ludzi znających się na rzeczy - odnośnie pozycjonowania strony w wyszukiwarce internetowej. Chciałbym żeby moja strona internetowa znalazła się wysoko na frazę wideodomofony Warszawa. Chciałem samemu coś z tym zrobić natomiast rezultat moich działań jest dość słaby. Nie byłem w stanie wypromować strony do 1-szej pięćdziesiątki wyników wyszukań. Natomiast jak przeglądam konkurencyjne strony to posiadają mniej treści i przeważnie są gorsze graficznie. Co mogę zrobić aby moja strona była wyżej w wynikach?

podobne tematy:
dariakuna90
Posty: 7
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:21

W jaki sposób mogę wypozycjonować stronę na hasło wideodomofony w Warszawie?

Postautor: dariakuna90 » 05 lip 2016, 13:39

Witaj. Jeśli pragniesz aby twoja strona internetowa znalazła się na samej górze w wynikach wyszukiwarki to powinieneś zadbać o dwie rzeczy. Pierwsza z nich to właściwa budowa strony internetowej. Druga kwestia to właściwe linki, które kierują do promowanej strony. W twoim przypadku te dwa elementy są do zmiany. Na początku musisz uzupełnić podstrony o dobrej jakości treść, która posiada pozycjonowane hasła. Należy je wytłuścić dla robotów. Druga kwestia to właściwe linkowanie wewnątrz strony. Dzięki temu roboty lepiej będą oceniały stronę. Jeśli chodzi o linkowanie to trzeba skupić się na w miarę naturalnych linkach. Na twojej stronie przeważają same katalogi, co jest dużym błędem. Pozyskuj odnośniki z serwisów internetowych, które posiadają naturalny ruch. Niezłe są fora internetowe. Jak te rzeczy poprawisz to pozycje znacznie się polepszą.

podobne tematy:

Wróć do „Rozmowy kontrolowane - piszemy o wszystkim”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości