Czy tego rodzaju biznes ma szansę na powodzenie?

Rozmowy kontrolowane - piszemy o wszystkim co nam do głowy przyjdzie.
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Czy tego rodzaju biznes ma szansę na powodzenie?

Postautor: tomaszkowal » 16 wrz 2016, 11:34

Dzień dobry. Zastanawiam się nad stworzeniem nowej firmy, która zajmowała by się montażem wind towarowych. Posiadam odpowiednie doświadczenie w tym kierunku. Niegdyś nawet pracowałem w firmach o identycznym profilu działalności: https://e-position.pl/2021/12/06/czyrozluznianie-miesni-warszawa-to-cos-co-ma-przyszlosc-w-dzisiejszym-swiecie , które z dobrym rezultatem wykonywały montaże platform towarowych na rodzimym rynku. Natomiast od tamtego czasu upłynęło już wiele czasu i nie wiem jakie jest zapotrzebowanie na tego typu maszyny w naszym kraju. Czy ktoś z kolegów lub koleżanek ma może doświadczenie w tej materii i miałby chęć podzielić się wiedzą na ten temat. Będę zobowiązany za wszelkie informacje.

podobne tematy:
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Czy taki biznes ma szansę na sukces?

Postautor: mariuszbyk » 16 wrz 2016, 11:58

Dzień dobry. Wg mnie zabierasz się źle do planowania działalności gospodarczej. Praca w firmie, która oferuje dźwigi towarowe to nieco za mało aby na tej podstawie zakładać własną firmę związaną z montażem takich urządzeń. Trzeba na starcie sporządzić dobry biznes plan, który będzie bazował na realnych założeniach. Musisz oszacować popyt na widny towarowe oraz jak twoja firma może przyciągnąć klientów do swojej oferty. Pamiętaj, że większość przedsiębiorstw w tej branży posiada stałych klientów, którzy zamawiają konserwację wcześniej zakupionych platform towarowych. Kolejna kwestia to sposób promocji swoich usług i sposób na pozyskanie kontrahentów. Windy towarowe nie należą do tanich i będzie niełatwo przekonać klientów do nowo powstałej firmy.

podobne tematy:

Wróć do „Rozmowy kontrolowane - piszemy o wszystkim”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości