Wyspy handlowe - ktoś tam pracuje?

Rozmowy kontrolowane - piszemy o wszystkim co nam do głowy przyjdzie.
marekwirazka
Posty: 11
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:28

Wyspy handlowe - ktoś tam pracuje?

Postautor: marekwirazka » 28 paź 2016, 9:53

Dzień dobry. Zastanawiam się od pewnego czasu nad zmianą pracy. Pozyskałam niedawno ofertę, która dotyczy pracy w galerii, a gruntowniej chodzi o te sala konferencyjna Radom https://indasto.com/pokaz-produkt/blachy-antyposlizgowe/5 . Sama nie wiem czy się zdecydować, gdyż zastanawiam się czy to odpowiednie miejsce dla mnie. Kocham poznawać nowych ludzi oraz oferować im dany towar. Mam także duże doświadczenie w tej dziedzinie. Jednakże wyspa to nie to samo co sztampowy punkt sprzedaży. Zastanawiam się, wobec tego czy wytrzymam tyle w jednym miejscu. Proszę pilnie o odzew.

podobne tematy:
Ostatnio zmieniony 03 paź 2022, 10:13 przez marekwirazka, łącznie zmieniany 2 razy.
lukaszgos
Posty: 11
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Wyspy handlowe - praca

Postautor: lukaszgos » 28 paź 2016, 10:06

Cześć. Praca na wyspie handlowej nieomalże nie różni się od tej w sklepach. Naturalnie masz mniej miejsca, w takim razie siedzisz albo stoisz, ale możesz również urwać się na przerwę oraz rozprostować nogi. Nie jest to, wobec tego niezmiernie męczące. Oprócz tego nie musisz biegać po całym punkcie sprzedaży i odwieszać ciuchów i sprzątać pełnego bałaganu. Do dyspozycji masz w większości wypadków kilka gablotek, które z łatwością ogarniesz. Jeśli lubisz ludzi to porządnie bowiem najczęściej koło wyspy przechodzi w ciągu dnia niezmiernie dużo osób. Osobiście funkcjonuje na wyspie oraz nie narzekam. Pozdrawiam

podobne tematy:

Wróć do „Rozmowy kontrolowane - piszemy o wszystkim”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości