Sprawdzony salon masażu w Warszawie

Rozmowy kontrolowane - piszemy o wszystkim co nam do głowy przyjdzie.
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Sprawdzony salon masażu w Warszawie

Postautor: tomaszkowal » 09 sty 2017, 13:08

Witam wszystkich na forum. Posiadam problemy z kręgosłupem i poszukuję sprawdzonego salonu masażu w Warszawie, który świadczy masaż leczniczy. Posiadam siedzący tryb pracy, który znacząco obciąża kręgosłup. Ostatnio byłem nawet z tym u doktora pierwsze kontaktu i potwierdził mojej obawy. Zmiana trybu pracy i nie będzie problemów z kręgosłupem, lub znalezienie salonu masażu, który będzie skutecznie przeciwdziałał temu problemowi. Z roboty nie jestem w stanie się zwolnić, więc zostaje mi jedynie salon masażu w Warszawie. Czy jesteście w stanie coś polecić? Salonów masażu w Warszawie jest wiele, lecz jak znam życie tylko niektóre oferują masaże lecznice na dobrym poziomie.

podobne tematy:
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Certyfikowany salon masażu w mieście Warszawa

Postautor: mariuszbyk » 09 sty 2017, 13:53

Dzień dobry. Wiem dokładnie jaki posiadasz kłopot. Tak samo miałem problemy z kręgosłupem i musiałem skorzystać z usług gabinetów masaży. Dobry salon masażu w Warszawie to Relax Mind Body. Masują tam naprawdę dobrzy masażyści, którzy znają się na rzeczy. Ja najczęściej decyduje się na masaż leczniczy, który w mojej ocenie najlepiej wpływa na bolączki dotyczące mojego kręgosłupa. Także ceny w tym salonie masażu są dość niskie w porównaniu do innych gabinetów w stolicy. Dlatego warto. Oprócz masażu powinieneś zastanowić się nad jakimś sportem. Może bieganie lub kupno jakieś bieżni do domu? To również pomaga.

podobne tematy:

Wróć do „Rozmowy kontrolowane - piszemy o wszystkim”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości