Czy warto dodać wizytówkę swojej firmy na takim portalu?

Rozmowy kontrolowane - piszemy o wszystkim co nam do głowy przyjdzie.
lukaszgos
Posty: 11
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Czy warto dodać wizytówkę swojej firmy na takim portalu?

Postautor: lukaszgos » 19 maja 2016, 12:11

Cześć, jestem krawcem z długoletnim stażem. Zaczynałem jeszcze działalność za czasów komuny. Obecnie interes idzie o wiele słabiej. Nie mam pojęcia o Internecie. Ale mogę za darmo dać reklamę na takiej stronie https://bipgov.pl/2022/03/20/modele-anatomiczne-w-najlatwiejszych-sumach-na-naszym-rynku i nie mam pojęcia czy w ogóle da mi to korzyści. Reklama niby jest za darmo, lecz jaki zysk ja będę z tego czerpał? Jak to w ogóle działa?

podobne tematy:
adamniczyj
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:47

Czy warto dodać ogłoszenie na takiej stronie?

Postautor: adamniczyj » 19 maja 2016, 12:39

Witaj, jak możesz gdzieś dać za friko reklamę to się nawet nie wahaj. Przecież reklama jest dźwignią handlu. Bez niej nie będziesz miał klientów. Zdaję sobie sprawę, że pamiętasz jeszcze czasy innego ustroju, ale obecnie jest całkiem inaczej. Zobacz ile na tej stronie jest krawców. Przecież ludzie szukają teraz przede wszystkim w Internecie. Jak Cię tam nie ma to nie zarobisz. Konkurencja przejmuje twoich przyszłych klientów. Więc nie myśl dłużej i daj tam swoją wizytówkę. Tylko zyskasz.

podobne tematy:

Wróć do „Rozmowy kontrolowane - piszemy o wszystkim”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości