Które z rozwiązań będzie lepsze?

Rozmowy kontrolowane - piszemy o wszystkim co nam do głowy przyjdzie.
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Które z rozwiązań będzie lepsze?

Postautor: tomaszkowal » 19 wrz 2016, 13:22

Witam kolegów i koleżanki. Zamierzam uruchomić niewielki biznes. Mam na myśli otworzenie sklepu w centrum handlowym. Biorę pod uwagę dwa warianty. Mogę wydzierżawić lokal lub zainwestować w wyspę handlową takiego typu: https://www.openmedis.pl/stoly-rehabilitacyjne,48,26 na środku galerii. Dla lepszego zilustrowania sytuacji dodałem zdjęcie, które pokazuje wybrany przez mnie produkt: . Czynsz za wynajęcie powierzchni pod tego rodzaju wyspę jest o wiele niższy niż wydzierżawienie lokalu użytkowego. Tak, więc to drugie rozwiązanie do mnie bardziej przemawia. Ale mam dylemat czy nie będzie to postrzegane jako nie atrakcyjne dla potencjalnego klienta. Co wy o tym sądzicie jako kupujący.

podobne tematy:
Ostatnio zmieniony 07 lip 2022, 11:42 przez tomaszkowal, łącznie zmieniany 2 razy.
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Które z rozwiązań będzie tańsze w eksploatacji?

Postautor: mariuszbyk » 19 wrz 2016, 13:48

Witaj. Te dwa rozwiązania mają swoje zalety i wady. Zasadnicza kwestia to miesięczny czynsz za wynajem. Sam napisałeś, że wyspa handlowa będzie o wiele tańsza w utrzymaniu. Ale takie rozwiązanie nie sprawdzi się dla każdego rodzaju działalności. Bardzo dobrze sprawdzi się do sprzedaży akcesoriów telefonicznych czy innych drobnych rzeczy. Ale w przypadku dużej gruby branż będzie to chybione rozwiązanie. Konsumenci kochają komfort i dlatego preferują zakupy w tradycyjnych sklepach. Przy wyspie handlowej to można coś załatwić na szybko. Dlatego doradzam zastanowić się czy wyspa handlowa jest najlepszym dla ciebie rozwiązaniem. Należy też pomyśleć o perspektywach rozwoju.

podobne tematy:

Wróć do „Rozmowy kontrolowane - piszemy o wszystkim”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości